O mne

Úvod O mne

O mne

MENO: LELA CETEROVÁ
DÁTUM NARODENIA: 4. JÚNA 1989
MIESTO NARODENIA: ŽILINA
NÁRODNOSŤ: SLOVENSKÁ

Pred paťnástimi rokmi som sa ako mladé dievča presťahovala spolu s rodičmi do Bratislavy. Absolvovala som strednú školu s maturitou, čo bola moja štartovacia čiara v oblasti fotomodelingu. Počas nasledujúcich rokov som nadobudla mnohé skúsenosti v tejto oblasti, pretože som nafotila rôzne druhy fotiek, či už pre firmy, webové stránky a viaceré zahraničné projekty. Výnimkou neboli ani rozličné reklamné spoty a hodobné videá. Najväčšie zážitky a skúsenosti som nadobudla ako racing hosteska Formuly 1 pre vieceré tímy. Pre potreby tejto oblasti som absolvovala taktiež plastické operácie, ktoré boli po všetkých stránkach kladne ohodnotené. 

Môj život napĺňajú najmä moji rodičia, priateľ, dobré medziľudské vzťahy s mojimi známymi a môj psík, ktorý mi robí taktiež veľkú radosť.

Popri práci fotomodelky  som stihla vyštudovať vysokú školu zdravotníctva a sociálnej práce v Bratislave.Naďalej sa  profesionálne venujem fotomodelingu.

Medzi moje nespočetné aktivity patrí najmä: cestovanie a spoznávanie všemožných krajín sveta; hudba, ktorá mi dáva každý deň chuť a energiu do života; pravidelné cvičenie spojené so zdravou výživou; sauna a plávanie taktiež povzbudia na tele aj duchu..; čítanie literatúry ma odpútava od stresu a myšlienok každodenných starostí, sem tam to nahradí film či kino.

Výnimkou nie je ani nakupovanie akéhokoľvek druhu od topánok a oblečenia až po potraviny :) Rada experimentujem v kuchyni a skúšam svetové recepty, ktorých výsledok je mnohokrát ešte lepší než by ste povedali... :)
Čo obľubujem najviac je dobré suché víno, pohodová jazda autom, príjemná a chutná večera v podobe morských plodov a spánok :)


Výška
170cm / 5.577ft
Váha
53kg / 116lb
Miery
93-62-91 (cm)
Konfekčná veľkosť
27-28
Veľkosť topánok
EUR 39
Farba vlasov
Blond
Farba očí
Modro-zelené
Tetovanie
3 X 10 cm2
Vodičský preukaz
Skupina B
Jazyky
Anglický, nemecký